ادکلن خوب ممکن است حاوی بیش از ۱۰۰ ماده باشند

ادکلن اصل مردانه خوب ممکن است حاوی بیش از ۱۰۰ ماده باشند. هر عطر از یک نت بالایی تشکیل شده است، بوی با طراوت و فرار بلافاصله درک می شود.

یک نت میانی یا اصلاح‌کننده که کاراکتر کامل و محکمی را ارائه می‌کند. و یک نت پایه که نت پایانی یا نت پایه نیز نامیده می شود که ماندگارترین است.

عطر مردانه با ماندگاری بالا را می توان به طور کلی بر اساس یک یا چند رایحه غالب قابل شناسایی طبقه بندی کرد. گروه گل ها رایحه هایی مانند یاس، گل رز، زنبق دره و گاردنیا را با هم ترکیب می کنند. مخلوط های تند دارای رایحه هایی مانند میخک، میخک، دارچین و جوز هندی هستند.

گروه چوبی با بوهایی مانند خس خس (که از علف معطری به نام خسخوس یا خسخوس گرفته می شود)، چوب صندل و چوب سدر مشخص می شود.

خانواده خزه ای با ادکلن شیرین زنانه خزه بلوط غالب است. گروهی که به عنوان شرقی ها شناخته می شوند، نت های چوبی، خزه ای و ادویه ای را با رایحه های شیرینی مانند وانیل یا بلسان ترکیب می کنند و معمولاً با رایحه های حیواناتی مانند مشک یا سیوت برجسته می شوند.

گروه گیاهی با بوهایی مانند شبدر و علف شیرین مشخص می شود. گروه چرم- تنباکو دارای رایحه های چرم، تنباکو و دودی قیر توس است.

گروه آلدهیدی غالباً بوهای آلدئیدها را تشکیل می دهد که معمولاً ویژگی میوه ای دارند. عطر مردانه ملایم طراحی شده برای مردان عموماً به عنوان مرکبات، ادویه، چرم، اسطوخودوس، سرخس یا چوبی طبقه بندی می شوند.

  • منابع:
  • تبلیغات:
  1. پیدا شدن نوزادی که در حوله پیچیده شده بود
  2. بذر ذرتی که درونش طلا بود
  3. شخصی که با پارچه در رودخانه ماهیگیری کرد!!!
  4. تنها با چند کلیک ساده مرز میلیارد شدن را گذر نمایید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.