استفاده از خیارشور شیشه ای بدر در فرنی پرطرفدار آمریکایی

یک مطالعه اخیر نشان می دهد که ترشی ها با تامین ویتامین ها و مواد معدنی بدن، تغذیه را تقویت می کنند.

ترشی منبع عالی ویتامین A است که به تقویت سلامت چشم و رشد سلولی کمک می کند و ویتامین K نیز باعث تقویت استخوان های قوی و سالم و افزایش گردش خون سالم می شود.

ترشی همچنین حاوی پتاسیم، فسفر و فولات است که نشان داده شده است که به تقویت ایمنی و محافظت از بدن در برابر بیماری ها کمک می کند.

ترشی ممکن است به مبارزه با بیماری ها کمک کند

خیارشور شیشه ای بدر از بهترین مواد تشکیل شده است.

خیار سرشار از بتاکاروتن است، آنتی اکسیدانی که بدن ما به ویتامین A تبدیل می کند.

آنتی اکسیدان ها موادی هستند که به محافظت از بدن در برابر استرس اکسیداتیو کمک می کنند و از آسیب ناشی از رادیکال های آزاد که منجر به پیری می شود جلوگیری یا به حداقل می رساند.

بر اساس یک مطالعه، بتا کاروتن با کاهش سرعت زوال شناختی مرتبط است و به عنوان تقویت کننده سلامت ریه شناخته شده است .

طبق یک مطالعه، نوشیدن آب ترشی ممکن است به کاهش گرفتگی عضلات ، به ویژه مدت گرفتگی کمک کند.

محققان توضیح دادند که آب ترشی از شلیک نورون‌های حرکتی آلفا در عضلات گرفتگی جلوگیری می‌کند که در نهایت مدت گرفتگی را کوتاه می‌کند و زمان بهبودی را کاهش می‌دهد.

آب ترشی از روده سالم پشتیبانی می کند

آب ترشی حاوی مقادیر زیادی لاکتوباسیلوس پروبیوتیک است که یک باکتری سالم روده و پوست است که منجر به هضم سالم و پوست بهتر می شود.

نتایج یک مطالعه نشان داد که عصاره لاکتوباسیلوس در ترمیم موانع پوست و کاهش اریتم پوست (بثورات) و میکرو فلور پوست (باکتری هایی که باعث جوش می شوند) موثر است.

لاکتوباسیلوس همچنین به بدن کمک می کند تا غذا را تجزیه کند، مواد مغذی را جذب کند و با ارگانیسم های “بد” که می توانند منجر به بیماری شوند مبارزه کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.