استفاده از کندو عسل برای ساخت خانه درختی در جنگل های گلستان!

همانطور که می دانید عسل بسیاری از خواص گیاه درمانی گیاهانی را که زنبورهای تولیدکننده از آن ها می گیرند، به دست می آورد.

زنبوردارانی که کندو عسل را در طبیعت و بین انواع گیاهان قرار می دهند عسل های فوق العاده عالی و خالص را دریافت می کنند که ارزش غذایی بالایی دارد.

بنابراین، انواع مختلف عسل ممکن است ادعاهای سلامتی متفاوتی داشته باشند:

  • عسل لیندن: در صورت تحریک پذیری عصبی، بی خوابی.
  • عسل آویشن و اکالیپتوس: در صورت عفونت های تنفسی.
  • عسل مرکبات: خاصیت ضد اسپاسم و آرام بخش.
  • عسل رزماری: نارسایی کبد، بیماری کیسه صفرا.
  • عسل شاه بلوط: مقوی، معدنی‌ساز حتی در بخش زنبورداری نیز شاهد تهاجم محصولات غیر اتحادیه اروپا به بازار در سال‌های اخیر بوده‌ایم. محصولاتی که به دلیل قیمت پایین، مصرف کنندگان بیشتری را به خود جذب می کنند.

با این حال، همانطور که اغلب اتفاق می افتد، کاهش قیمت به معنای کاهش کیفیت محصول است و نه تنها این، گزارش هایی مبنی بر نامناسب بودن عسل های غیر اتحادیه اروپا برای مصرف در اتحادیه اروپا وجود دارد، زیرا این عسل ها از کندوهای عسل درمان شده با آفت کش هایی هستند که برای سال ها ممنوع بوده اند.

اکنون کیفیت، معمولی بودن و امنیت غذایی سلاح عسل ایتالیایی در برابر تهاجم این کشورهاست.

توصیف عسل به نظر می رسد که کلمه عسل از واژه هیتی melit گرفته شده باشد، شکلی خنثی که به کلمه لاتین mel پیوند خورده است که استفاده مجازی اصطلاح melle نیز از آن وام گرفته شده است.

بسیاری بر این باورند که شکر و عسل به یک اندازه مغذی هستند. پیتر مولان، استاد بیوشیمی و مدیر واحد تحقیقات عسل در دانشگاه وایکاتو در همیلتون نیوزلند، بیش از 15 سال است که در مورد خواص مفید عسل مطالعه کرده است.

دکتر مولان در یکی از آزمایشات آزمایشگاهی خود، عسل را با هفت نوع باکتری که معمولاً مسئول عفونت زخم هستند، خنثی کرد.

حتی در فرانسه، دانشمند برنارد دسکوتس، رئیس بخش جراحی داخلی و پیوند در بیمارستان لیموژ، از اوایل سال 1984 استفاده از عسل را برای درمان برخی از مشکلات درمانی و درمان زخم‌ها آغاز کرد که نتایج بسیار مثبتی به همراه داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.