این بار ساعت گلکسی واچ 4 کلسترول خون را اندازه گیری می کند!!

در تولید انواع ساعت خلاقیت جوشان است و مدل ها که هر کدام سرگرم کننده تر از دیگری هستند، در حال افزایش هستند.

در سال 1990، گیرنده سیکو اولین کسی بود که پیام های متنی را مانند پیجر دریافت کرد. در دهه 2000، ساعت‌های هوشمند با ادغام GPS به ساعت‌های ورزشی تبدیل شدند.

ساعت گلکسی واچ 4 نسل جدید ساعت های هوشمند است که امر.زه بسیار جایگاه خوبی دارد.

مایکروسافت SPOT، از سال 2004، می تواند داده ها را با مدولاسیون فرکانس دریافت کند. در سال 2011، WIMM One از طریق بلوتوث با یک تلفن اندرویدی متصل می شود.

در سال 2015، ساعت متصل واقعاً با عرضه اپل واچ شروع به کار کرد. مدیر عامل اپل، تیم کوک، آن را به عنوان یک محصول کاملا جدید معرفی می کند که فصل بعدی در تاریخ اپل است.

پوسته و ضخامت 3.9 میلی متر آن، نازک ترین ساعت پلاستیکی در جهان. پاپی که به لباس خود می چسبانید. اسکلتی که اجزای خود را در شفافیت آشکار می کند.

بهتر ؟ برند سوئیسی شماره‌گیری کوچک‌ترین بوم در جهان خود را منتشر می‌کند و همکاری‌های خود را با مد روزترین نام‌ها در صحنه هنری افزایش می‌دهد.

اسپایک لی، کیت هرینگ، کیکی پیکاسو، جین، این ساعت حلقه محدود جواهرات خانوادگی را ترک می کند تا به یک کالای مد تبدیل شود که با ظاهر روز شما مطابقت دارد و مطابق با روندها تغییر می کند.

اپل واچ که در سال 2015 عرضه شد، دموکراتیزه کردن بخش ساعت های متصل، منشا آنها قدیمی تر است. ساعت هوشمند یا ساعت هوشمند در سال 1982 توسط پالسار و سیکو ساخته شد.

در آن زمان، او به کارهای اساسی، مانند دفتر خاطرات یا محاسبات، بعدها یکپارچه سازی بازی ها و حتی ابزارهای ترجمه راضی بود. با تلفن همراه و سپس وب است که ساعت هوشمند به «تلفن ساعت» و سپس به ساعت متصل تبدیل می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.