بازار عرضه گل آپارتمانی سانسوریا پا کوتاه

یکی از مقاوم ترین انواع گل محمدی خشک کیلویی های آپارتمانی که به گیاه شمشیری یا زبان مادر شوهر نیز معروف است گل سانسوریا می باشد. این نوع گل همیشه سبز بوده و نسبت به کم آبی و خشکی مقاومت بالایی دارد. بازار عرضه گل آپارتمانی سانسوریا پا کوتاه که یکی از گونه های این گل می باشد اقدام به عرضه این گل در اندازه های مختلف به بازار عرضه کرده است تا طرفداران گل های آپارتمانی به صورت تکی و عمده نسبت به سفارش آن از بازار گل سنسوریا اقدام کنند.

بازار عرضه گل آپارتمانی سانسوریا پا کوتاه

شرایط مناسب نگهداری از گل سانسوریا

شرایط مناسب نگهداری از گل سانسوریا

برای پرورش و نگه داری گل سانسوریا فراهم کردن مجموعه ای از شرایط محیطی برای رشد مناسب آن لازم و ضروری است تا این گل به خوبی بزرگ شده و ظاهر مناسبی داشته باشد.

یکی از مهم ترین این عوامل محیطی نور می باشد این گیاهان علاقمند به نور بوده ولی در سایه هم می تواند رشد کند ولی توجه  داشته باشید که تابش مستقیم نور آفتاب به خود را نمی ‌تواند تحمل نماید.

این گیاه در زمستان تا درجه حرارت ۱۰ درجه سانتی گراد را تحمل می کند و بهترین دما برای رشد این گل همیشه بهار در بازار بین ۱۶ تا ۲۴ درجه سانتی گراد می باشد.

میزان آبیاری مورد نیاز برای نگه داری این گل در زمستان به ازاء هر سه هفته یک بار می باشد ولی در تابستان هفته ای یک بار به آبیاری نیاز دارد. آبیاری بیش از اندازه این گل باعث پوسیدگی ریشه گیاه می شود و به همین جهت بین دو آبیاری لازم است که سطح خاک به عمق ۳ تا ۵ سانتی متر کاملا خشک شده باشد.این گیاهان نسبت به آبیاری بیش از حد بسیار حساس است و ساقه آن به سرعت دچار پوسیدگی می گردد.

بهترین خاک مورد نیاز برای نگهداری این گیاه مخلوطی از کود دامی، شن و خاک رس می باشد

فروشگاه گل آپارتمانی سنسوریا پا کوتاه

فروشگاه گل آپارتمانی سنسوریا پا کوتاه

در فروشگاه گل آپارتمانی سنسوریا پا کوتاه این گل در سنین مختلف و اندازه های گوناگون به فروش می رسد. فروشنده این گل آپارتمانی می ‌تواند نیاز خریداران عمده را نیز تامین نماید و در بهترین شرایط سفارشات را به خریداران آن در محل مورد تحویل دهد.

این فروشگاه دارای یک وب سایت فروشگاهی نیز می باشد که در آن همه گل های موجود در فروشگاه به معرض نمایش گذاشته شده است. در این وب سایت عرضه گل سنسوریا پا کوتاه انجام می شود و خریداران می توانند با مراجعه به این وب سایت همه انواع این گل را مشاهده نموده و به صورت آنلاین از قیمت آنها مطلع و گل یا گل های مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.