بازار فروش نهال زیتون تلخ مرغوب

نهال های درختان علاوه بر این که می توانند میوه دهند و رشد کنند، در تکثیر و پرورش نیز بسیار موثر بوده و با داشتن یک نهال می توان صاحب چندین نهال دیگر نیز شد. در بازار فروش نهال زیتون تلخ مرغوب، برترین انواع  تولید شده در بهترین شرایط محیطی را در بسته بندی های نایلونی به فروش می رسند.

بازار فروش نهال زیتون تلخ مرغوب

نحوه تکثیر نهال زیتون تلخ

نحوه تکثیر نهال زیتون تلخ نهال زیتون به دلیل زیبایی که چه در شاخ و برگ ها و چه در تنوع میوه ها دارد، یکی از بهترین نهال ها جهت تکثید و افزایش آن ها در محیط های پیرامون باغ ها و حیاط ها است.

  • به منظور تکثیر  نهال زیتون تلخ از روش هایی نظیر روش جنسی یا کاشت بذر و یا روش غیر جنسی یا همان قلمه زنی استفاده می کنند.
  • در روش جنسی میوه هایی که از این نوع نهال ها حاصل می سوند که به طوری پوست می کنند که به دانه های درون آن آسیبی وارد نشوند.
  • دانه های سالم را در خاک قرار داده و منتظر می شوند که از آن جوانه بزند، این روش چندان صرفه اقتصادی ندارد.
  • بهترین روش تکثیر، روش قلمه زنی نهال زیتون تلخ است، در این روش شاخه های مناسب را از نهال جدا می کنند تا در خاک بکارند.
  • شاخه های مناسب شاخه هایی هستند که دارای طولی نزدیک به ۱۵ سانتی متر بوده و از طرفی قطر شاخه ها ها نیز نباید کم تر از پنج الی چهار سانتی متر باشد.
  • شاخه های جدا شده را درون مقادیری از خاک که درصد ماسه آن نسبت به خاک رس بیش تر است قرا داده و اطراف آن را محکم می کنند تا شاخه در جای خود باقی بماند.
  • پس از آن و به مدت یک الی دو هفته، شاخه ها خود دارای ریشه خواهند شد و به این ترتیب می توانند مستقل از دیگر شاخه ها رشد نمایند.

نرخ روز نهال زیتون تلخ

نرخ روز نهال زیتون تلخ نرخ نهال زیتون تلخ متغیر از سایر نهال ها بوده و می توان گفت که نسبتا پایین تر از سایر نهال ها است، به طوری که خرید آن را به صرفه کرده است.

همچنین نرخ روز نهال زیتون تلخ، همواره ثابت بوده و نوسانات بازار تاثیری روی آن ندارند، بر همین اساس بازار نهال زیتون تلخ بسیار فعال و پر رونق شده.

از طرفی بسیاری از کسانی که به کاشت و تکثیر درختان و نهال ها مشغول هستند، ترجیح می دهند که از این نهال ها تهیه کنند.

برای خرید و اطلاع از نرخ روز نهال زیتون تلخ می توان از طریق صفحه فروش و اخبار سایت پیش رو استفاده کرده و نهال های با کیفیت تهیه نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.