بازار معامله گل آپارتمانی بونسای

این روزها بازار معامله گل آپارتمانی بونسای بسیار داغ بوده و متقاضیان زیادی در سراسر کشور دارد.‌ این گل دارای زیبایی و جذابیت بی نظیری است و امروزه به صورت عمده و جزیی توسط مراکز معتبر فروش به خریداران ارائه می شود و بسیاری از آنها این محصول را در تعداد بالا و با مناسب ترین قیمت تهیه می کنند. گل های آپارتمانی بونسای انواع و اقسام مختلفی دارند و از ماندگاری خوبی برخوردار می باشند.

بازار معامله گل آپارتمانی بونسای

نحوه تکثیر گل آپارتمانی بونسای

نحوه تکثیر گل آپارتمانی بونسای نحوه تکثیر گل آپارتمانی بونسای چگونه است؟ تکثیر این گل از طریق بذر و قلمه زدن امکان پذیر می باشد. بذرها را روی خاک پخش کرده و با خاک ‌پوشش دهی کاملی را روی بذرها انجام می دهند و خاک باید مرطوب باشد و به وسیله نایلون روی گلدان را پوشش می دهند تا رطوبت لازم برای رشد بهتر ریشه فراهم شود. در طی روز باید در حدود چند ساعت نایلون را برداشته تا از کپک و قارچ پیشگیری شود. در روش قلمه زدن ابتدا باید ساقه های سالم را جدا کرده و با استفاده از قیچی آن را از گیاه جدا می کنند سپس قلمه را در گلدانی که خاکی مغذی و مرطوب داشته باشد قرار می دهند و روی آن را با نایلون پوشانده و بهتر است چند سوراخ در نایلون ایجاد کنید تا تهویه هوا به خوبی انجام شود.

این پلاستیک به شکل گلخانه عمل نموده و باعث می شود رطوبت لازم برای رشد بهتر گیاه فراهم گردد و بعد از گذشت 6 هفته درب پلاستیک را باز کرده و این قلمه دارای چند ریشه می باشد و آبیاری و نور مطلوب برای گیاه باید مهیا باشد. گل بونسای به خاک مرطوب و  سبک نیاز دارد که باید زهکشی شده باشد همچنین دمای معتدل برای آن مناسب است و کوددهی آن نیز باید به موقع و در فصل بهار انجام شود و بهترین زمان برای هرس آن فصل های بهار و تابستان می باشد.

تامین کننده گل آپارتمانی بونسای

تامین کننده گل آپارتمانی بونسای شرکت تامین گل بونسای این محصول را با کیفیتی عالی و در نمونه های متنوع تولید و راهی بازار فروش می کند. گل های آپارتمانی بونسای در انواع مختلف مینیاتوری، بونسای کل کاغذی و … وجود دارد و هر کدام دارای زیبایی خاصی می باشند و با وجود تنوع بالا و شرایط نگهداری آسان دارای محبوبیت زیادی می باشند.

در حال حاضر انواع گل های زیبا در بازار گل بونسای مشاهده می شود و دارای متقاضیان زیادی در شهرهای مختلف کشور می باشند. گل بونسای با مراقبت کافی می تواند ماندگاری خوبی داشته باشد و این گیاه به دمای مناسب و نور کافی نیاز دارد تا بتواند سالم و شاداب بماند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.