بررسی عملکرد یک هنرمند سرامیک

بررسی عملکرد باربارا کمبل آلن در سه دهه گذشته، تکامل زیبایی‌شناسی فردی را نشان می‌دهد که از طریق ارتباط پایدار با امکانات خلاقانه زمین و آتش شکل می‌گیرد و آگاه می‌شود.

سال ۲۰۰۹، ۲۵ سال به عنوان یک هنرمند کاشی سرامیک ایفا ، نویسنده، متصدی و مربی باربارا کمپبل آلن است. بنابراین زمان آن است که یک مرور کلی از رشد یک فلسفه زیبایی شناختی و آموزشی فردی داشته باشیم که ناشی از تعهد عمیق شخصی به کار با خاک رس است.

سرامیک طرح چوب در عمل کمبل آلن، ما شاهد یک زیبایی شناسی در حال تکامل هستیم که همچنان با موفقیت به تغییرات در چشم انداز فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی سه دهه اخیر پاسخ می دهد.

سرامیک سرویس بهداشتی رزومه کمپل-آلن دامنه وسیع فعالیت او را نشان می دهد. او در سطح بین المللی به عنوان نویسنده، سخنران کنفرانس، متصدی، مربی، هنرمند سرامیک و تکنسین سرامیک شناخته شده است. او هنرمندی است که سهم قابل توجهی در زمینه سرامیک معاصر در زمینه های پژوهشی و آموزشی داشته است.

او در ده سال گذشته هفت نمایشگاه انفرادی برگزار کرده و در نمایشگاه های گروهی و جوایز زیادی در عرصه داخلی، ملی و بین المللی شرکت کرده است.

کاشی و سرامیک آریا در سمت تدریس خود در مرکز هنر کارگاه، که از سال ۱۹۸۸ برگزار می شود، شاگردانش را با پایه ای محکم در تکنیک، تاریخ و زیبایی شناسی آغشته می کند.

 • منابع:
  1. TRISHA DEAN – All that is Solid
 • تبلیغات: 
  1. داشتن یک زندگی شاد تنها با دانستن یک نکته مهم که از آن غافلیم
  2. ماجرای عجیب عروس فراری که بعد از ۸ ماه به خانه داماد بازگشت
  3. اطلاع از شرایط وخیم آموزش دهنده تمساح در باغ وحش!!
  4. انجام تمامی پروژه های دانشگاه در کمترین زمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.