تابلو معرق کاری چوب با طرح عجیب از هفت گاو گرسنه با قیمت میلیاردی به فروش رفت

IOD Paint Inlay یا همان منبت کاری شما را می توان با استفاده از همان گزینه هایی که برای مهر و موم کردن پروژه های رنگ آمیزی شده با گچ استفاده می کنید مهر و موم کرد.

روکش های روی پایه آب یا سیلرها برای تابلو معرق کاری چوب یکی از بهرتین پوشش ها هستند که برای جلوگیری از هر گونه خونریزی در طرح خود، بهتر است پوشش خود را با استفاده از اسپری اعمال کنید.

همچنین، می‌توانید از اسپری ماستر برای اعمال نسبت 50:50 سیلر به آب استفاده کنید.

هنگامی که اولین لایه خود را اعمال کردید، می توانید هر لایه بعدی را با استحکام کامل با استفاده از یک اپلیکاتور اسفنجی بمالید.

قبل از استفاده از لایه بعدی مطمئن شوید که اجازه دهید هر لایه کاملاً خشک شود.

می توانید اولین لایه خود را با استفاده از یک اپلیکاتور اسفنجی و یک لمس بسیار سبک بمالید، اما توجه داشته باشید که ممکن است برخی از رنگ های شما خونریزی کند.

اگر برنامه خود را بیش از حد کار کنید. این ممکن است یک اثر دلخواه باشد یا نباشد، بسته به زیبایی شناسی و هدف طراحی شخصی شما.

اینله های رنگ IOD را می توان با موم نیز آب بندی کرد. واکس مبلمان را مطابق دستورالعمل سازنده بمالید و روی یک براق کنید.

سیلرهای مبتنی بر روغن:

سیلرهای مبتنی بر روغن را می توان بدون فعال کردن مجدد رنگ استفاده کرد، اما باید قبل از اعمال در یک منطقه کوچک آزمایش شود.

توجه داشته باشید که بسیاری از روکش های روغنی با گذشت زمان ممکن است زرد شوند و ممکن است باعث تغییر رنگ قطعه شما شوند، به ویژه در رنگ های روشن.

نحوه نگهداری Inlay های رنگ:

خاتم های رنگ باید روی سطح صاف در بسته بندی خود در جای خشک و خنک تا آماده استفاده نگهداری شوند. پس از باز کردن و استفاده از اینله های رنگ، اجازه دهید کاملا خشک شوند.

سپس آنها را با رنگدانه به سمت بالا در بسته بندی اصلی خود، ترجیحاً با دستمال های محافظی که با بسته بندی اصلی در بین ورق ها عرضه می شود، نگهداری کنید.

این باید آنها را تا دفعه بعدی که از آنها استفاده می کنید در شرایط خوبی نگه دارد!

Paint Inlays را روی چه سطوح دیگری می توان استفاده کرد؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.