تخفیف 80% دمپایی شیک مردانه برای روز پدر!

چرم اصل ایتالیایی ما نیز مال شماست. روش کار ما، با مواد اولیه با کیفیت منحصر به فرد، به ما اجازه می دهد تا با احترام به شما و نیازهای شما، کفش های سفارشی بسازیم.

با وجود دمپایی شیک مردانه، کفش های صنعتی را فراموش کنید، مواد ارزان قیمت را فراموش کنید و فلسفه ما را که احترام به شما و محیط زیست به عنوان یک اصل اساسی است، بپذیرید.

برخلاف کفش‌های صنعتی که به سرعت و با مواد ضعیف ساخته می‌شوند تا با مد سریع همگام شوند، کفش‌های ما مطابق با نیازهای پای شما ساخته شده‌اند. چرم دباغی شده گیاهی

با مواد سمی مانند رنگ ها یا فلزات سنگین مانند نیکل و کروم VI که برای انسان و محیط زیست مضر هستند، درمان نمی شود.

در این روش خطر واکنش های تماسی آلرژیک صفر است. علاوه بر این، پوشاندن کفش با چرم دباغی گیاهی به معنای تنفس عالی کفش است: با پاهای عرق کرده خداحافظی کنید.

با کفش‌های ما که از چرم اصل ایتالیایی ساخته شده‌اند، پای شما همیشه خشک و راحت خواهد بود و تمام ناراحتی‌ها و خجالت را از بین می‌برد و خطر رکود تعریق و تکثیر باکتری‌ها را از بین می‌برد.

علاوه بر این، هنگامی که ما کفش را سفارش می دهیم، نیازهای خاص پا را در نظر می گیریم، مانند هالوکس والگوس یا سایر مشکلاتی که می تواند باعث ناراحتی کفش شما شود و به این ترتیب از چرم دست ساز اصلی خود کار می کنیم.

بله، تکرار می کنیم که چرم اصل است تا مواد ما را از مواد صنعتی خاص متمایز کند که در اطراف آنها برچسب چرم واقعی گذاشته شده است تا کفش شما را به یک قطعه منحصر به فرد و شخصی تبدیل کند.

این دقیقاً جایی است که مفهوم احترام نهفته است: هیچ یک از ما به صورت سریالی خلق نشده ایم و هیچ کس در جهان با شما برابری نمی کند.

اینجا جایی است که نیاز به گوش دادن به شما و درک آنچه در کفشی که متناسب با روش شماست، به دنبال چه چیزی هستید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.