توزیع عمده گل های آپارتمانی نخلی شکل

توزیع گل نخلی شکل با کیفیت عالی در کشور توزیع می شود. توزیع انواع گل محمدی برای گلاب گیری آپارتمانی به ویژه  گل آپارتمانی نخلی شکل به صورت عمده و در تناژ بسیار بالا انجام می شود که به دلیل قیمت مناسب و همچنین کیفیت و شاداب بودن روز به روز به میزان توزیع آنها افزوده می شود. تمام گلدان ها به صورت تضمینی توزیع می شوند.

توزیع عمده گل های آپارتمانی نخلی شکل

اصول مراقبت از گل های آپارتمانی نخلی شکل

اصول مراقبت از گل های آپارتمانی نخلی شکل افراد زیادی وجود دارند که به نگهداری از گل محمدی تازه ۱۴۰۱ و گیاهان علاقه زیادی دارند، اما امروزه به دلیل گسترش فرهنگ آپارتمان نشینی و همچنین عدم وجود فضای کافی، نگهداری از آنها سخت و گاهی اوقات مشکل می باشد. گل ها برای مراقب به نور خورشید، آب، هوا و … احتیاج دارند، بنابراین نگهداری آنها در آپارتمان کار نسبتا دشواری می باشد. ناگفته نماند که برای نگهداری آنها می توان با رعایت دستورالعمل ها و موارد مختلف نسبت به نگهداری گل های آپارتمانی اقدام کرد. به عنوان مثال برای نگهداری و مراقبت بهتر از گل آپارتمانی نخلی شکل باید به موارد زیر دقت کرد:

 1. گل های نخلی شکل به نور کافی احتیاج دارند. بنابراین بهترین مکان برای نگهداری اینگونه گل ها، پشت پنجره و یا در تراز می باشد. ناگفته نماند که گیاهان نامبرده به نور مستقیم نیاز ندارند.
 2. بهترین گلدان برای نگهداری بهتر گل های آپارتمانی، گلدان های پلاستیک و یا سفالی می باشد.
 3. آبیاری گل ها باید متناسب با اندازه گیاهان صورت گیرد. البته آبیاری آنها باید به صورتی باشد که نه خیلی خشک باشند و نه خیلی زیاد آبیاری شوند.
 4. خاک گلدان باید به گونه ای باشد که آب به سرعت داخل آن نفوذ کند. در حقیقت اگر آب برای مدتی روی خاک گلدان باقی می ماند دلیل بر نامناسب بودن خاک می باشد.
 5. گیاه نامبرده به کود زیاد احتیاج ندارد.
 6. دمای محیط از دیگر عوامل موثر در نگهداری و مراقبت این گونه گیاهان می باشد. بهترین دما برای نگهداری گیاهان، دمای بین 20 الی 23 درجه می باشد. درجه کمتر از 10 موجب پوسیدگی، ریزش برگ ها و نابودی گیاه می شود.

نرخ فروش انواع گل های آپارتمانی نخلی شکل

نرخ فروش انواع گل های آپارتمانی نخلی شکل قیمت انواع گل های آپارتمانی به ویژه گل آپارتمانی نخلی شکل نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است که یکی از مهمترین دلایل آن افزایش قیمت نهال آن می باشد. البته عوامل مختلفی در قیمت نهایی گل ها موثر است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوع گیاه
 2. کیفیت گیاه
 3. اندازه گیاه
 4. نوع گلدان آن
 5.  نوع خرید
 6. محل خرید

به عنوان مثال خرید آنها به شکل عمده نسبت به خرید به صورت خرده مزایای بیشتری دارد. در حقیقت قیمت خرید و یا فروش گل نخلی شکل عمده بسیار مناسب تر و ارزانتر خواهد بود، همچنین باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.