حبوبات حاوی مقادیر نسبتاً زیادی از ریز مغذی‌ها هستند

از آنجایی که گرفتن نفخ حبوبات حاوی مقادیر نسبتاً زیادی ریز مغذی‌ها هستند که در میان اکثریت جمعیت مورد مطالعه ما ناکافی است و مصرف فعلی حبوبات به‌ویژه در کودکان زیر 12 ماه کم است، افزایش مصرف حبوبات ممکن است مصرف ریز مغذی‌ها را در هر چهار گروه هدف ما بهبود بخشد.

این توسط مجموعه نهایی FBR های ما که برای هر چهار گروه هدف ما مدل سازی شده بود تأیید شد که همه شامل توصیه به مصرف روزانه حبوبات بود. وعده لوبیا برای هر چهار گروه هدف و 3 وعده آجیل برای کودکان بالای 12 ماه. مبل کرم قهوه ای چند سالی است که به عنوان یک مد برتر در بازار موجود می باشد.

علیرغم اینکه FBRهای نهایی واقعاً کفایت دریافت کلسیم، فولات، آهن، نیاسین و روی را بهبود بخشید، این FBRها به معیارهای انتخاب شده برای تعریف خطر کم مصرف ناکافی برای همه کودکان در جمعیت در هر چهار گروه هدف دست نیافتند. طبع لوبیا چیتی ممکن است برای هر شخص سازگار نباشد.

به جز فولات مطالعات دیگری که FBRs را با استفاده از روش‌های مشابه توسعه دادند، همچنین دریافتند که این مواد مغذی مشکل‌ساز مشابه را نمی‌توان در الگوی غذایی فعلی کودکان خردسال پوشش داد و مداخلات بیشتری مورد نیاز است. ظروف آرکوپال برای مهمان معمولا به دلیل خاص بودنش مورد استفاده قرار می گیرد.

  • منابع:
  1. Current and potential role of grain legumes on protein and micronutrient adequacy of the diet of rural Ghanaian infants and young children: using linear programming
  • تبلیغات:
  1. بهترین مسواک ارزان در ایران
  2. سرامیکی که گفته می شود با ارواح در ارتباط است
  3. گیاه سبزیجات و علوفه ای از خانواده خردل
  4. غذاهای کنسروی مقرون به صرفه تر از سبزیجات

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.