خرید تضمینی گل آپارتمانی زیپلین

گل ها یکی از زیبا ترین بخش طبیعت بوده که از آن به منظور زیبایی دکوراسیون منازل آپارتمانی نیز استفاده می شود و یکی از بهترین گل های آپارتمانی، زیپلین نام دارد. خرید تضمینی گل آپارتمانی زیپلین به این شکل بوده که گل ها در کیفیت های بسیار بالا به مشتریان ارسال می گردد و در صورتی که گل دچار مشکلی باشد، مشتری امکان عودت آن را خواهد داشت.

خرید تضمینی گل آپارتمانی زیپلین

اصول پرورش گل بی نظیر زیپلین

اصول پرورش گل بی نظیر زیپلین گل زیپلین که به آن گل موسی در گهواره نیز گفته می شود، گلی زیبا با برگ های کشیده و ارغوانی بوده که دارای اصول پرورش منحصر به فرد و راحتی است؛

  • این نوع گل حتما باید در خاک دارای کمپوست یا گیاخاک پرورش داده شود و در واقع جنس خاک رابطه مستقیمی با دوام و زیبایی گل خواهد داشت. از طرفی باید در خاک آن نسبت ماسه به شن حفظ شود و برای افزایش تخلخل آب از رس بیش تری استفاده گردد.
  • از جمله گل هایی است که به نور فراوان نیاز دارد و به همین منظور است که همواره توصیه می شود، آن را در مکانی که میزان تابش نور در آن بسیار بالاست، قرار داده شود.
  • در مورد آبدهی به این گیاه باید گفت که تقریبا جزو گل هایی با میزان نیاز به آب متوسط است، به این معنی که تنها کافی است هفته دو الی سه بار به آن آب داده شود اما باید حتما فاصله زمانی آبدهی معین شود و کاملا منظم آبدهی به آن آغاز گردد. در صورتی که آبدهی به آن بسیار کم باشد، رنگ گیاه مایل به زرد خواهد شد.
  • این گیاه نیز مانند هر نوع گیاه دیگری دارای آفت است که بیش ترین آفت زندگی آن مربوط به عنکبوت های کوچک است و به منظور جلوگیری از آن بهتر است که از مواد دفع کننده حشرات در اطراف گیاه استفاده شود تا عنکبوت ها سبب نابودی گل نگردند.

تامین گل زیپلین آپارتمانی از گلخانه

تامین گل زیپلین آپارتمانی از گلخانه تامین زیپلین آپارتمانی از گلخانه مجموعه ما امکان پذیر بوده و به راحتی می توان هر تعداد از این نوع گل ها را که مورد نیاز بود سفارش داد.

از ان جایی که از بزرگ ترین گلخانه های پرورش دهنده انواع گل های آپارتمانی به ویژه زیپلین است، می تواند به سفارش های عمده نیز پاسخ داده و به این ترتیب مشتریان می توانند خرید گل زیپلین چه به صورت عمده و چه به صورت خرده را از این محموعه انجام دهند.

همراه با خرید این نوع گل ها می توان از دفترچه حاوی اطلاعات گل ها نظیر نحوه پرورش و نگهداری نیز بهره مند شد که به شکل رایگان در اختیار خریدادان قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.