خیاطی فقط با شال سه متری کنفی لباس ژورنالی می دوزد

ساخت روسری پشمینه ترمه نیاز به کار زیاد و روش های منحصر به فردی دارد که دانش منحصر به فرد صنعتگران سازنده آنها را تشکیل می دهد.  پودها گاهی ابریشم هستند تا نرمی بیشتری را به دزدی که آن را تشکیل می دهد، بیاورند.

پشم به تنهایی یا مخلوطی از پشم و ابریشم یا ویسکوز با هم بافته می شود تا شال های زیبایی درست شود.

کنف هم نوعی از پارچه است که شال سه متری کنفی آن این روزها  در بازار بسیار مشاهده می شود.

الیاف نساجی قبلاً به منظور ایجاد روسری در رنگهای متنوع و متنوع و همچنین برای ساختن الگوهای پیچیده با کیفیت و زیبایی بالا رنگ می شوند. هیچ قانون واقعی در این زمینه وجود ندارد و هیچ نامی با برچسب وجود ندارد.

در زبان روزمره کلمه پشمینه نشان دهنده یک دزدی بزرگ است، کلمه پشم به معنی پارچه و پسوند اینا به معنای که گرما می آورد.

ماده ای به نام ترمه نام خود را از محلی که بزهایی که این پشم مخصوص نرم و گرم را تولید می کنند، در هیمالیا، منطقه ای بسیار سرد، گرفته است.

امروزه بزهای منشاء این منطقه نیز در کشورهایی مانند مغولستان، نیوزلند و چین در شرایطی مشابه پرورش داده می شوند. نام ترمه از کارگران منطقه ترمه گرفته شده است که تجارت این پشم را به صورت شال، قالی، دزدی بزرگ آغاز کردند، بنابراین در قرن هجدهم بود که این نام از ترمه در غرب رواج یافت.

بنابراین، پشمینه لزوماً ترمه نیست و نام ماده ای نیست بلکه نام شال است. پشمینه واقعی را بشناسید و بشناسید و ترمه را تشخیص دهید این اطلاعات اضافی را دنبال کنید.

نواع مختلف بافت پشمینه یا بافت یک لا است که بافت بسیار محکمی می دهد، استودی که خاصیت بسیار نازک بودن را دارد، نرم و گرم باقی می ماند اما با پوشیدن گره کوچک تری ایجاد می کند.

بافت با 2 یا 4 چین زمانی که a وزن بیشتری به آن می دهد، مثلاً در مورد ترمه ترمه. همه چیز به سلیقه و نیازی که در هر صورت به آن دارید بستگی دارد. مواد اصلی پشم است، کیفیت حرارتی و همچنین نرمی به طور کامل بازسازی شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.