در هند پیراهن مردانه کشمیر برای مراسم های خاص پوشیده می شود

علاوه بر پارچه با کیفیت بالا، برش برای ظاهری زیبا برای پیراهن ضروری است. برش باید متناسب با پوشنده باشد، شکل او را برجسته کند اما حرکت آزادانه را برای او ایجاد کند.

اگر نمی توانید سایز مناسب پیراهن مردانه کشمیر برای خود را در سایزهای استاندارد پیدا کنید، یک پیراهن مناسب می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

اکثر پیراهن های ارزان قیمت یقه پیراهن خود را با حرارت آب بندی می کنند. بدین ترتیب لایه بالایی و زیرین یقه با حرارت یا چسب به هم متصل می شود.

از طرف دیگر مدل های گران تر این دو لایه را با توجه به جزئیات به هم می دوزند. مزیت یک درز خوب پردازش شده در یقه های نرم تر است و برای پوست حساس گردن ملایم است.

علاوه بر این، پیراهن در صورتی که یقه آن قابل جدا شدن باشد، ماندگاری بیشتری دارد و بنابراین در ماشین لباسشویی خم نمی شود و اثر بدی روی پارچه باقی نمی ماند.

جنس یقه‌ها یکی دیگر از ویژگی‌های ظریف کیفیت است: برخلاف یقه‌های پلاستیکی، یقه‌های چوبی، نقره‌ای یا شیپوری استحکام بیشتری دارند و کمی سنگین‌تر هستند که به یقه ظاهر ظریف‌تری می‌دهد.

یقه‌های CARPASUS از چوب افرا سوئیسی دارای گواهی FSC ساخته شده‌اند و ماندگاری بسیار بالایی دارند.

دکمه های پیراهن معمولا از پلاستیک ارزان قیمت ساخته می شوند. با این حال مواد درجه بالا بیشتری وجود دارد. بسیاری از برندهای گران قیمت برای دکمه‌های خود از ناکر استفاده می‌کنند.

یک جایگزین طبیعی با دکمه های مهره عاج ارائه می شود. پردازش دقیق یکی دیگر از شاخص‌های کیفیت است: اگر دکمه‌ها یک بار دیگر با نخ پیچیده شوند، دکمه کمی بالاتر قرار می‌گیرد و بنابراین راحت‌تر بسته می‌شود.

مهر و موم اضافی با گرم کردن نخ با روش ثبت اختراع Ascolite تضمین می کند که دکمه ها بر خلاف یک مدل پیراهن ارزان نمی افتند.

قسمت کناری یک تکه پارچه کوچک و مثلثی شکل است که انتقال از قسمت پشت و جلوی پیراهن را افزایش می دهد. لبه تصفیه شده نمادی برای پیراهن های تجاری باکیفیت است و به کاربر آزادی حرکت بیشتری می دهد.

یک محصول ارزان معمولا فقط در نگاه دوم از یک پیراهن با کیفیت قابل تشخیص است. با این حال، کیفیت کار به کاربر این امکان را می دهد که نه تنها بهتر به نظر برسد، بلکه در مدت زمان طولانی تری نیز ظاهر شود.

در خرید بعدی، اکنون می توانید در عرض چند ثانیه یک پیراهن با کیفیت را از یک پیراهن ارزان قیمت از یقه تا قسمت کناری تشخیص دهید و به شما اجازه می دهد تا پیراهن مناسب را انتخاب کنید.

کار با کیفیت نه تنها باعث می شود که ظاهر بهتری داشته باشید، بلکه در مدت زمان طولانی تری نیز ظاهر شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.