دزدانی که با تفنگ کلاش اسباب بازی ساچمه ای توانستند بانکی را سرقت کنند!!

ماتل در اواسط دهه 1950 از تبلیغات تلویزیونی برای فروش تفنگ آروغ خود در باشگاه میکی ماوس استفاده کرده بود که تاثیرات زیادی داشت.

اسباب‌بازی‌های ماتل با تفنگ کلاش اسباب بازی ساچمه ای و سلاح‌های دیک تریسی در سال 1960 به بازار آمدند که پیشرفته‌تر بودند.

در سال 1959 ماتل از برنامه تلویزیونی خود به نام Matty’s Funday Funnies با پسر کوچک خود متی حمایت مالی کرد که کارتون ها را نشان می داد و محصولات خود را تبلیغ می کرد.

دیک تریسی کرایمستاپرز نه تنها می‌توانست یک هفت تیر واقع‌گرایانه در غلاف شانه داشته باشد، بلکه ماتل همچنین قدرت شلیک مجریان قانون را با کلاهک دیک تریسی افزایش داد و با شلیک تفنگ تامی که 6 کلاهک را به طور خودکار شلیک کرد، زمانی که M-1 Thompson- پیچ سبک عقب کشیده شد.

یکی از آگهی‌های بازرگانی بیلی مومی را نشان می‌داد که قبل از تماشای دیک تریسی در تلویزیون، اسلحه‌ها را به پدرش نشان می‌داد.

متل همچنین یک تفنگ جت آب دیک تریسی را ارائه کرد که کپی مینیاتوری یک تفنگ ساچمه‌ای تلمبه‌ای پلیس بود که وقتی ماشه را می‌کشیدید، کلاه‌ها شلیک می‌کرد و وقتی سرسره را پمپ می‌کردید، آب می‌پاشید.

وقتی شوق دیک تریسی محو شد، همان دو سلاح در استتار نظامی به عنوان سلاح‌های جنگنده چریکی برت سبز دوباره منتشر شدند.

متل بعداً همان تفنگ تامی را در رنگ‌های اصلی خود به‌عنوان سیاره میمون‌ها با ماسک میمون منتشر کرد.

در اواسط دهه 1960، چند شرکت اسباب‌بازی یا شرکت پلاستیک چندگانه (MPC) با کیف وابسته جیمز باند از روسیه با عشق منتشر شد.

Topper Toys با نسخه‌ای به نام Secret Sam پاسخ داد که حاوی یک تفنگ اسباب‌بازی بود که گلوله‌های پلاستیکی را از طریق جعبه اتشه شلیک می‌کرد و دوربینی داشت که فروش بیشتری از کیت 007 داشت.

اسباب‌بازی‌های MPC با یک B.A.R. -Bond Assault and Raider Kit یک جعبه وابسته که برای نمایش یک خمپاره شلیک و یک تپانچه شلیک موشک باز می‌شد، پاسخ دادند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.