رسم عجیب در هند: پدر عروس با کفش ورزشی مردانه برای انتخاب داماد تصمیم می گیرد

در 25 اکتبر، آدیداس پایان فوری این خط را اعلام کرد و نوشت: نظرات و اقدامات اخیر Ye غیر قابل قبول، نفرت انگیز و خطرناک بوده است و ارزش های شرکت در زمینه تنوع و شمول، احترام متقابل و انصاف را نقض می کند

تولید محصولات با نام تجاری کفش ورزشی مردانه Yeezy و پرداخت به غرب پس از اعلام پایان یافت. Yeezy سالانه 2 میلیارد دلار فروش برای آدیداس ایجاد کرد که حدود 10٪ از کل درآمد این برند را تشکیل می دهد.

آدیداس گفت که انتظار می رود این فسخ تأثیر منفی کوتاه مدت تا 250 میلیون دلار داشته باشد. طبق گزارش فوربس ، به دلیل پایان معامله، دارایی خالص وست از 2 میلیارد دلار به 400 میلیون دلار کاهش یافت.

کفش های کتانی آدیداس Yeezy توسط افراد مشهوری از جمله جاستین بیبر ، بروکلین بکهام و کریم بنزما محبوب شد. بیشتر کفش‌ها از مواد Boost آدیداس استفاده می‌کردند.

در 3 دسامبر 2013، آدیداس قرارداد همکاری جدید کفش با وست را تایید کرد. انتشار اولیه Adidas Yeezy Boost 750 Light Brown تنها به 9000 جفت محدود شد و در عرض 10 دقیقه فروخته شد.

بین 21 فوریه و 28 فوریه، Yeezy Boost 750 Light Brown از طریق طیف گسترده‌تری از خرده‌فروشان و بوتیک‌ها در دسترس بود.

در 27 ژوئن 2015، دومین کفش از این همکاری، Yeezy Boost 350 از طریق عرضه جهانی در دسترس قرار گرفت.

Yeezy Boost 350 با استفاده از ماشین آلات بافندگی مسطح ترکیب شده با نخ های مصنوعی، ورود به فناوری primeknitچ را نشان داد.

نسخه اولیه از ترکیبی از اتیلن-وینیل استات مبتنی بر نفت و فوم تولید شده از جلبک ساخته شد. در اکتبر 2015، Footwear News ، Yeezy Boost 350 را با جایزه کفش سال خود به رسمیت شناخت.

در آگوست 2016، GQ Yeezy Boost 350 را به عنوان تاثیرگذارترین کفش سال شناسایی کرد.

در 24 سپتامبر 2016، نسخه دوم این کفش، معروف به Yeezy Boost 350 V2، با رنگی به نام Beluga عرضه شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.