رنو خودرو ساز جهانی

رنو تی، خودروساز، راه‌حلی برای چالش یافتن قهرمانان داخلی برای نوآوری‌های امیدوارکننده با ویژگی خاصی در پلتفرم نوآوری داخلی خود پیدا کرده است.

این پلتفرم که توسط آزمایشگاه خلاق این شرکت راه اندازی و حمایت می شود، که “از پروژه ها با تسهیل دسترسی به فناوری های نمونه سازی دیجیتال و روش های طراحی پشتیبانی می کند”. روبالشتی در رنگ های متفاوت قیمت متفاوتی نیز دارند.

بر تشویق کارکنان تکنوسنتر رنو، مرکز تحقیق و توسعه این شرکت در خارج از پاریس، برای اختراع و توسعه مفاهیم جدید تمرکز دارد. سگ نگهبان دارای شکل و ظاهر متفاوتی می باشد.

از تحرک این بسیار شبیه به بسیاری از پلتفرم‌های نوآوری دیگر است، به جز یک تفاوت مهم: کارمندان مرکز نه تنها فرصت «لایک کردن» یک ایده را دارند، بلکه می‌توانند قول بدهند که در صورت پذیرش پیشنهاد مخترع، به توسعه و اجرای این مفهوم کمک کنند. روفرشی کشدار ابریمشی در بازار موجود شده است.

با این حال، به همان اندازه که این مرحله مهم است، اکثر ابتکارات نوآوری تمایل دارند آن را پنهان کنند، با این فرض که درخشندگی این مفهوم خواه یک ویجت جدید باشد یا سیب زمینی سرخ شده Wavy West Coast Truffle – برای کسب جایگاهی در جهان برای نوآوری کافی است.

  • منابع:
  • تبلیغات:
  1. شستن فرش ابریشم
  2. سویشرت ورزشی لوکس
  3. راز پولدار شدن پیرزن صد ساله
  4. تغییرات چشمگیر در قرن بیست و یکم در ایالات متحده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.