ساخت تلویزیون سامسونگ 55 اینچ فول اچ دی اندرویدی توسط دانشمندان ایرانی

همه تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ دارای اتصال Wi-Fi داخلی هستند که به آنها امکان ارائه می‌دهد. وقتی برای اولین بار آن را روشن می کنید، تلویزیون هوشمند جدید شما را در راه اندازی راهنمایی می کند.

شما می توانید انتخاب کنید که تلویزیون سامسونگ 55 اینچ فول اچ دی هوشمند خود را به صورت بی سیم یا با استفاده از کابل اترنت به اینترنت متصل کنید. راه حل دوم اتصال اینترنتی قوی تر و پایدارتری را برای شما تضمین می کند.

از طرف دیگر، اتصال بی سیم به شما آزادی بیشتری را برای انتخاب محل قرار دادن تلویزیون در خانه می دهد، زیرا طول کابل اترنت شما را محدود نمی کند.

برای استفاده حداکثری از تلویزیون هوشمند خود، باید یک اتصال اینترنتی مطمئن و سریع داشته باشید. هرچه اتصال شما قوی تر باشد، تجربه تماشای شما بهتر خواهد بود.

تلویزیون هوشمند می تواند به طور معمول بدون اتصال به اینترنت کار کند. شما قادر خواهید بود کانال های تلویزیون کابلی را تماشا کنید، به بلوتوث متصل شوید و بدون هیچ مشکلی از آن به عنوان یک تلویزیون استاندارد استفاده کنید.

با این حال، ویژگی های تلویزیون هوشمند مانند پخش محتوای درخواستی از برنامه های آنلاین در دسترس نخواهند بود.

تفاوت اصلی بین یک تلویزیون هوشمند و یک تلویزیون معمولی این است که دومی نمی تواند به اینترنت متصل شود و استفاده از برنامه های آنلاین، پخش ویدیو یا پخش موسیقی در صورت تقاضا را غیرممکن می کند.

با تلویزیون هوشمند همچنین می‌توانید اینترنت را مرور کنید، رسانه‌های اجتماعی را بررسی کنید و موارد دیگر!

انجام چند کار با تلویزیون های هوشمند هرگز آسان تر نبوده است. می توانید تلفن خود را به تلویزیون هوشمند خود وصل کنید و آنچه را که در حال تماشای آن هستید روی یک صفحه نمایش بزرگ پخش کنید یا از تلفن هوشمند خود به عنوان کنترل از راه دور تلویزیون استفاده کنید.

همچنین می توانید صفحه نمایش را با حالت Multi View تقسیم کنید و در حالی که به صفحه گوشی هوشمند خود نگاه می کنید، محتوای تلویزیون معمولی خود را تماشا کنید. یک راه عالی برای تماشای همزمان مسابقه فوتبال و نگه داشتن زبانه ها در تفسیر تلفن خود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.