ساعت مچی مردانه ای که در حراج خریدار میلیاردی پیدا کرد

چند نشانه وجود دارد که به شما کمک می کند بفهمید ساعت مچی مردانه است یا زنانه. در حالی که یک مرد می تواند ساعت زنانه بپوشد، پوشیدن ساعت زنانه ایده خوبی نیست.

بسیاری از ساعت ها به اشتباه به عنوان ساعت های یونیسکس یا زنانه برچسب گذاری شده اند. شما باید از خرید ساعتی که مردانه به نظر نمی رسد خودداری کنید.

ساعت‌های زنانه معمولاً با در نظر گرفتن سبک‌های لباس مجلل ساخته می‌شوند. با این حال ساعت مردانه می تواند به همان اندازه زنانه و شیک باشد.

ساعت مچی مردانه

برخی از خانم ها به رنگ ساعت خود اهمیت می دهند. ساعت زنانه ممکن است آبی، قهوه ای یا صورتی باشد هر رنگی که شما ترجیح می دهید.

به طور معمول، ساعت‌های مردانه از استیل ضد زنگ و بند مشکی ساخته می‌شوند اما می‌توانید مدل‌هایی با رنگ‌های برجسته مانند قرمز، نارنجی یا زرد نیز پیدا کنید.
راه دیگر برای تشخیص مردانه یا زنانه بودن ساعت، رنگ بند آن است. خانم ها به رنگ بند خود توجه ویژه ای دارند و تمایل دارند برای تکمیل لباس خود از رنگ های روشن تر یا خنثی استفاده کنند.

ساعت زنانه نیز معمولا کوچکتر است، با بند نازک و ارتفاع قاب کوچکتر. ساعت مردانه نوار ضخیم تر و عوارض بیشتری خواهد داشت.

برای تعیین مردانه یا زنانه بودن ساعت با بررسی عرض آن، می توانید از محیط استفاده کنید. قطر ساعت مردانه بزرگتر و ساعت زنانه کوچکتر خواهد بود.

اندازه قاب نیز عاملی برای تعیین مردانه یا زنانه بودن ساعت است. پهنای مچ دست نیز فاکتور مهمی است که باید در نظر گرفته شود.

اغلب اوقات، ساعت زنانه عوارض کمتری نسبت به ساعت مردانه دارد. ساعت زنانه دارای نوار نازکی خواهد بود. ساعت مردانه نوارهای ضخیم تر و عوارض بیشتری خواهد داشت.

اگر بند ضخیم و صفحه مشکی باشد، نر است. اگر ساعت زنانه نوار نازکی داشته باشد، به احتمال زیاد ساعت زنانه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.