صادرات نهال مرکبات شمال

مرکبات از جمله میوه های دوست داشتنی و لذیذی هستند که بهترین روش تکثیر آنها به کمک نهال های آماده می باشد. انواع نهال مرکبات شمال، دارای کیفیتی بالا و عملکردی درخشان می باشد. صادرات نهال مرکبات شمال، به کشور های حاشیه نشین خلیج همیشگی فارس، مانند امارات متحده عربی، یمن، سوریه، عراق، قطر و بحرین توانسته در طی سال های اخیر، با توجه به نوسانات بازار ارز، سود آوری شایسته ای را برای کشور به همراه داشته باشد.

صادرات نهال مرکبات شمال

بهترین زمان کاشت نهال مرکبات شمال

بهترین زمان کاشت نهال مرکبات شمال بهترین زمان کاشت نهال مرکبات شمال، را می توان پس از گذر از ماه های سرد سال، یعنی بهار دانست. در حقیقت زمانی که سرمای زمستان بار خود را می بندد و هوای آفتابی جایگزین هوای ابری می شود، بهترین زمان کاشت نهال مرکبات شمال می باشد. 

به این ترتیب، گرمای  حداکثری نور خورشید را در بهترین شکل خود دریافت نموده و از خطر برخورد با سرمای هوا، جان سالم به در خواهد برد. در طول دوره زراعی، هیچ گونه کود و سم شیمیایی پای نهال ریخته نمی شود. اما همان طوری که انسان به مواد مغذی برای رشد احتیاج دارد، گیاه نیز با استفاده از کود های ارگانیک، این فضا برای او مهیا می شود.

در این مرحله، ریشه نهال، به صورت کامل، املاح موجود در خاک را دریافت کرده و به رشد حداکثری خود ادامه می دهد. برای مقابله با آفاتی هم چون راب ها و حلزون ها، می توان عملیات مکانیکی و استفاده از روش های بیولوژیکی را بر روی آنها امتحان نمود. هم چنین بهره برداری از قارچ کش ها نیز، به خاطر رطوبت منطقه، امری ضروری می باشد.

تعرفه نهال مرکبات شمال

تعرفه نهال مرکبات شمال بسته بندی های استانداردی که در زمان حمل و نقل لحاظ می گردد، منجر می شود تا در طول بازه های زمانی طولانی مدت، درخت همان کیفیت اولیه خود را حفظ نموده و هیچ گونه تغییری در کار به وجود نیاید. 

این نهال ها در شرایط ایده آل نیمه گرمسیری شمال پرورش یافته اند. بنابراین تمام گزینه های لازم برای رشد حداکثری به صورت کامل در خصوص آنها رعایت شده است. گزینه هایی همانند نور ایده آل، تغذیه صحیح و آبیاری به موقع، همگی طبق اصول، به پای نهال ریخته شده است. 

بافت یکدستی که نهال دارد، اجازه نفوذ و فعالیت هیچ گونه آفت خسارت زا و یا عوامل بیماری زا نظیر باکتری ها و قارچ ها را نخواهد داد. بسیار مقاوم بوده و راندمان فوق العاده ای را ظرف مدت کوتاهی برای مصرف کننده به همراه خواهد داشت.

قیمت نهال مرکبات شمال کشور بر اساس نوع رقم، نحوه نگهداری و تغذیه گیاه، تعیین می گردد. این محصول به روش های اینترنتی، تلفنی و به کمک شبکه های اجتماعی، قابل دسترس می باشد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.