عسل کوهی کردستان خام که باعث تقویت بینایی می شود

مطالعات نشان داده اند که دوز روزانه عسل کوهی کردستان خام سطح آنتی اکسیدان های تقویت کننده سلامت را در بدن افزایش می دهد. آنتی اکسیدان ها از بدن در برابر آسیب های ناشی از مولکول های مضر به نام رادیکال های آزاد محافظت می کنند.

همچنین سیستم ایمنی را تقویت می کنند و به عنوان یک پیشگیری کننده از هر تعدادی از بیماری های ناتوان کننده عمل می کنند.

عسل حاوی پلی فنول ها است که یک آنتی اکسیدان قوی است که خطر ابتلا به بیماری های قلبی و سرطان را کاهش می دهد. مطالعات همچنین نشان داده اند که عسل حاوی فلاونوئیدهای آنتی اکسیدانی مبارزه کننده با بیماری، پینوسمبرین، پینو استروبین و کریزین است.

عسل

پینوسمبرین از فعالیت آنزیم پشتیبانی می کند و بسیاری از مطالعات نشان داده اند که پینوسمبرین باعث القای آپوپتوز (مرگ برنامه ریزی شده سلولی) بسیاری از انواع سلول های سرطانی می شود.

دو راه وجود دارد که عسل خام باعث بهبود خواب می شود. اولین مورد این است که با مصرف عسل قبل از خواب، بدن شما از آن برای تامین مجدد گلیکوژن کبد و جلوگیری از تحریک مغز شما به جستجوی بحران برای سوخت استفاده می کند، که می تواند شما را بیدار کند. بنابراین، دیگر نیازی به میان وعده نیمه شب نیست!

راه دوم این است که مصرف عسل با ایجاد یک افزایش کوچک در سطح انسولین باعث ترشح ملاتونین در مغز می شود که باعث تحریک ترشح تریپتوفان در مغز می شود که سپس به سروتونین تبدیل می شود و سپس به ملاتونین تبدیل می شود.

ملاتونین همچنین ایمنی را تقویت می کند و به بازسازی بافت ها در طول دوره های استراحت کمک می کند که نشان داده شده است که عوامل خطر فشار خون، چاقی، دیابت نوع 2، بیماری های قلبی، سکته مغزی و آرتریت را کاهش می دهد.

علاوه بر این، سروتونین یک ماده شیمیایی طبیعی در مغز شما است که با افزایش آن می تواند به افسردگی کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.