فروشگاه گل برگ انجیری مینیاتوری

گل برگ انجیری جزو گیاهان تزئینی بسیار محبوب و زیبای آپارتمانی به شمار می رود که به گل محمدی برای گلاب گیری خاطر تازه بودن آن، به گل همیشه سبز هم معروف شده است و با توجه به نگهداری بسیار آسان تقاضای زیادی از سوی مردم دارد. فروشگاه گل برگ انجیری مینیاتوری با ارائه انواع مختلف این گیاه به قیمت تولیدی به طور مستقیم و بدون هیچگونه افراد واسطه گری محصولات خود را پس از ثبت سفارش در کمترین زمان برای مشتری ها ارسال می کند.

فروشگاه گل برگ انجیری مینیاتوری

ویژگی های گل برگ انجیری

ویژگی های گل برگ انجیری گل برگ انجیری جزو گیاهان تزیینی با برگ های بزرگ و پهن است که ظاهر اغلب آن ها با بریدگی های زیاد و عمقی بوده و در بعضی ها نیز بدون بریدگی و برگ ها کاملا سالم هستند.

از ویژگی های این گیاه رشد سریع آن می باشد که در زمان کم گیاه کوچک تبدیل به گیاهی بزرگ می شود و حجم زیادی را اشغال می کند که در این شرایط باید شاخه ای از آن را در گل محمدی تازه ۱۴۰۱ دیگر قلمه زده و گل اصلی را کنار بگذارید.

گلبرگ های انجیری نور مستقیم خورشید را دوست ندارند و معمولا باید آن ها را درکنار پنجره ها قرار دهید و در جایی باشد که اندکی از نور خورشید تابیده شده و اغلب حالت نیمه سایه باشد.

این گلهای زینتی نیاز به آبیاری مداوم ندارند و معمولا در فاصله هر بار آب دادن باید گلدان کاملا خشک شود و در غیر این صورت برای گل انجیری ضرر داشته و در اثر آبیاری بیش از حد گل آسیب می بیند.

گل برگ انجیری میزان رطوبت بالایی دارد و به همین دلیل بهتر است در تابستان هفته ای دو الی سه بار و در زمستان هم هفته ای یک مرتبه آن ها را با آب نه چندان سرد و کمی ولرم آبپاشی نمایید.

این گیاهان مقاومت نسبتا خوبی در مقابل دما دارند و تا حدود دمای 30 درجه سانتی گراد با آبپاشی همیشگی را می توانند تحمل کنند و از طرفی گیاه انجیری در دمای پایین تر از 10 درجه نیز قادر به رشد و ادامه حیات نیست و به سرعت دچار آسیب می شود.

برای تغذیه کردن این گل ها بهتر است از کوهای آلی مخصوص استفاده نمایید و برای سالم ماندن آن هم هرساله در فصل بهار خاک سنگین شده را با خاک سبک و نو تعویض نمایید.

توزیع گل برگ انجیری مینیاتوری

توزیع گل برگ انجیری مینیاتوری فروش گل برگ انجیری با روش های گوناگون در شهرهای مختلف انجام می گیرد و انواع مختلف آن از جمله گل برگ های انجیری مینیاتوری بسیار پر فروش تر بوده و طرفداران زیادی دارد.

توزیع این گیاه زینتی بسیار زیبا به روش اینترنتی سبب گسترش فروش برای تولیدکنندگان و تسهیل خرید و صرفه جویی برای خریداران و مشتری ها می شود که گیاهان را با تنوع بالا در مدل و قیمت به روش مستقیم به فروش می رساند.

توزیع گل برگ انجیری مینیاتوری با تضمین سلامت گیاه و بهترین قیمت در این فروشگاه اینترنتی صورت می گیرد که امکان خریدی سریع و بسیار به صرفه را برای همگان فراهم نموده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.