قاچاقچی شیرینی قندی در آبادان دستگیر شد

به عنوان مثال می توانید اسموتی پرتقالی یا شیک موز را انتخاب کنید. همچنین می توانید سراغ ماست یونانی بدون چربی با طعم های میوه ای بروید.  تنوع شیرینی ها را محدود کنید.
هر چه شیرینی قندی بیشتری به خانه بیاورید، بیشتر میل به خوردن آنها دارید. به همین دلیل است که توصیه می‌شود تعداد شیرینی‌هایی که می‌خرید را کاهش دهید.

کیک های کوچک برای مثال، لازم نیست انواع شیرینی ها از تافی گرفته تا کلوچه و بستنی و شکلات تهیه کنید. فقط یک یا دو مورد از آنها را انتخاب کنید و می توانید بروید.

خودتان شیرینی های سالم درست کنید. به جای اینکه شیرینی ها را از فروشگاه ها تهیه کنید زیرا ممکن است حاوی مواد ناشناخته و ناسالم باشند، بهتر است کیک یا کاپ کیک سالم خود را درست کنید.

شیرینی

دستور العمل هایی که چربی دارند باید با سس سیب یا روغن کانولا جایگزین شوند. با مواد مغذی مانند آجیل و میوه های خشک مخلوط کنید.

آیا می دانستید که آرد سفید حاوی 400 گرم کالری است؟ جایگزین بهتر در این مورد اضافه کردن آرد شیرینی سبوس دار است. شکلات تلخ این به این معنی است که وقتی خودتان خوراکی های شیرین درست می کنید، می توانید هر چقدر که می خواهید کالری یا چربی را کاهش دهید.

می توانید دستور غذا را مطابق برنامه غذایی خود تغییر دهید و مانند دیگران از شیرینی ها لذت ببرید. برای دسرهای خود وعده های تک نفره داشته باشید.
همیشه بستنی، چیپس و کلوچه را در یک وعده یک وعده مصرف کنید، مهم نیست چقدر وسوسه انگیز هستند. این باعث می شود مصرف شیرینی شما به حد مجاز برسد و شانس افزایش وزن شما را کاهش دهد.

شیرینی پای سیب این مقاله ثابت می کند که خوردن شیرینی همیشه بد نیست. اگر به سلامتی اهمیت می دهید تا زمانی که توصیه های ذکر شده در این مقاله را رعایت کنید، همچنان می توانید از طعم های لذیذ دسر لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.