قیمت عرضه گل آپارتمانی گل سنگ

گل سنگ از نمونه گل محمدی فله های آپارتمانی بوده که با توجه به نوع عرضه از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد. به گونه ای که قیمت عرضه گل سنگ آپارتمانی با توجه به این که عرضه به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بوده، تغییر می کند. البته قیمت گل آپارتمانی گل سنگ با عرضه مستقیم بسیار کمتر از عرضه غیر مستقیم می باشد. زیرا در این حالت واسطه ها حذف شده و خریدار مجبور به پرداخت هزینه های اضافه نمی گردد.

قیمت عرضه گل آپارتمانی گل سنگ

روش نگهداری از گیاه گل سنگ

روش نگهداری از گیاه گل سنگ در واقع گیاه گل سنگ و یا هیپوئستس از نمونه گیاهان آپارتمانی بوده که اگر در شرایط مناسب نگهداری شود، سال های زیادی، می تواند عمر کند و زیبایی خود را حفظ نماید.

از این رو در این بخش روش نگهداری از گیاه گل محمدی خشک شده ۱۴۰۱ سنگ را از نظر نیاز گیاه به مواردی نظیر نور، دما، رطوبت و خاک بررسی خواهیم کرد.

نور:

در واقع نور زیاد کمک به رشد بهتر گیاه گل سنگ می نماید. به گونه ای که برگ های گیاه در نور کم، به صورت سبز یکدست درآمده و خال های صورتی بر سطح برگ از بین خواهد رفت. البته توجه داشته باشید که گیاه گل سنگ باید  در معرض نور غیر مستقیم قرار بگیرد. از این رو بهترین محل نگهداری برای گل سنگ در کنار پنجره می باشد.

دما:

سرما منجر به از بین رفتن لکه های صورتی برگ ها می گردد. بنابراین بهترین دما برای نگهداری گل سنگ، در روز بین ۲۴ الی ۲۹ درجه سانتی گراد بوده و در شب دمای مناسب ۲۱ الی ۲۳ درجه سانتی گراد می باشد.

رطوبت:

این گیاه به میزان رطوبت بالایی نیاز خواهد داشت. به گونه ای که در تابستان باید آن را به مدت سه بار در هفته و در  زمستان به مدت یک بار در هفته آبیاری کرد. و در ضمن آبیاری زیاد به گل سنگ منجر به زرد شدن و ریزش برگ های گیاه خواهد شد.

خاک:

خاک گل سنگ باید ریشه های گیاه را به طور کامل پوشش دهد و هر ۱۴ روز یکبار هم باید به خاک گیاه کود مناسب گل سنگ را اضافه کرده تا مواد غذایی مورد نیاز، در اختیار این گل آپارتمانی قرار گیرد.

نرخ روز گیاه گل سنگ آپارتمانی

نرخ روز گیاه گل سنگ آپارتمانی در حقیقت گل سنگ آپارتمانی از نمونه گل های پرکاربرد و پرطرفداری بوده که بر اساس ابعاد گیاه و رنگ برگ ها از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد. و در واقع همین تنوع در گونه های مختلف از گل سنگ آپارتمانی، منجر به ایجاد قیمت های متفاوتی برای این محصول خواهد شد.

و اما نرخ گل سنگ آپارتمانی به عواملی چون ابعاد گیاه، درجه کیفی برگ های گل سنگ و نوع رنگ برگ ها بستگی خواهد داشت.

از سویی دیگر برای بررسی قیمت گل سنگ آپارتمانی باید موارد دیگری نظیر روش تولید و منطقه ای که گیاه در آن پرورش یافته را در نظر گرفت.

البته لازم به ذکر است که  نرخ روز این محصول با توجه به نحوه فروش محصول، نوسانات بازار گل و گیاه و سایر هزینه های جانبی تغییر خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.