قیمت کاج نوئل آبی مرغوب

درختان کاج یکی از متنوع ترین و بیش ترین درختان به وجود آمده در جهان بوده که دارای طرفداران بسیاری است و یکی از بهترین انواع کاج نوئل آبی نام دارد. قیمت گل محمدی برای گلاب گیری کاج نوئل آبی مرغوب متناسب با اندازه درخت، نحوه فروش و همچنین بر حسب قیمت های بازار متغیر بوده، با این حال نسبت به سایر درخت ها رنج قیمت نسبتا ثابتی دارد.

قیمت کاج نوئل آبی مرغوب

آشنایی با ویژگی های کاج نوئل آبی

آشنایی با ویژگی های کاج نوئل آبی درخت کاج نوئل نوعی درخت مخروطی بوده که بر خلاف کاج های سوزنی دارای برگ های نا منظم و در هم فرو رفته است.

برگ های آن وقتی در کنار هم قرار دارند به رنگ آبی مایل به فیروزه ای تیره دیده می شوند که سبب زیبایی درخت شده است.

به همین دلیل از آن برای زیبا تر کردن محیط اطراف باغ ها، حیاط ها، جاده ها و خانه ها استفاده می گردد.

  • یکی از ویژگی های بارز این نوع کاج ها در رشد سریعی است که دارند، در واقع پس از کاشت دانه فرآیند رشد آن بر خلاف سایر درخت ها تنها چند ماه به طور خواهد انجامید و به این طریق می تواند از آن ها برای افزایش فضای سبز استفاده کرد.
  • از دیگر ویژگی های این نوع درخت، نیاز به آب کم است، به این صورت که تنها در هفته یک الی دو بار به آبدهی نیاز دارد و به این ترتیب در مصرف آب نیز صرفه جویی خواهد شد.
  • این نوع درخت ها در هر منطقه ای توانایی رشد دارند و به این ترتیب می توان گفت که نیازی به خاک های بسیار مقوی و یا استاندارد برای کاشت آن ها نیست و در خاک هر نوع اقلیمی می تواند رشد نماید که ویژگی بسیار مهم و مثبتی به شمار می آید.
  • همچنین بر خلاف سایر درخت ها به هیچ وجه برگ های خود را از دست نمی دهد و ریزش برگ و شاخه ندارد و به این طریق محیط اطراف تمیز و مرتب باقی می ماند.

عرضه مستقیم کاج نوئل آبی

عرضه مستقیم کاج نوئل آبی عرضه کاج نوئل آبی به شکل مستقیم سبب افزایش و جذب بسیاری از مشتریان عزیز شده است، چرا که در این روش از خرید و فروش هزینه ای که صرف خرید محصول خواهد شد نسبت به سایر روش های خرید پایین تر است.

از طرفی با وجود کاهش قیمت، کیفیت محصول نه تنها پایین نبوده بلکه بسیار بهتر از نمونه های مشابه است و به این طریق اعتماد متقاضیان جلب شده است.

برای عرضه کاج های نوئل آبی از گل محمدی تازه ۱۴۰۱ بزرگ و کوچک بر حسب ارتفاع و وزن درخت استفاده می شود که بخش های دارای شاخ و برگ آن توسط تایلون های مخصوص پوشانده می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.