مصرف پسته فندقی به روز سکسکه را درمان می کند

پسته فواید بی شماری دارد، همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم و برای محسوس بودن فایده آن باید روزانه حدود 30 گرم از آن را با مصرف 170 کیلو کالری مصرف کرد.

حتی بهتر است آنها را برای رفع گرسنگی، اواسط صبح یا به عنوان میان وعده بخورید.

اگر پسته فندقی به روز و تازه و سالم باشد و مانده نباشد  برای تهیه بسیاری از غذاها، چه شور و چه شیرین، از کیک گرفته تا خامه و بستنی بسیار عالی است. مورتادلا با پسته نیز طعم دار می شود.

کالری پسته:

پسته دارای کالری بالایی است. در واقع حدود 100 گرم پسته حاوی 570 کالری است. مقدار توصیه شده روزانه همانطور که قبلاً گفتیم 30 گرم برابر با 49 پسته است.

پس از پوسته پوسته شدن، اینها 165 کالری دارند که مقدار ایده آلی برای به ارمغان آوردن مزایای قابل توجهی برای بدن است.

علاوه بر این، پسته همچنین حاوی آب، 21 درصد پروتئین، نمک های معدنی، چربی، قند و سپس بسیاری از آنتی اکسیدان ها و فولات است که روند پیری را کند می کند.

آیا پسته شما را چاق می کند؟

پسته بسیار کالری است، اما با وجود این، سرشار از محاسن است. قبلاً در مورد غنای مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها صحبت کرده ایم.

چیزی که می توان اضافه کرد این است که اگر در حد اعتدال مصرف شوند مطلقاً شما را چاق نمی کنند . برعکس، پسته به حفظ وزن سالم کمک می کند.

در واقع، سرشار از منیزیم و پتاسیم، گردش خون را بهبود می بخشد و با تورم مقابله می کند. علاوه بر این، آنها سرشار از فیبر و چربی‌های امگا 3 هستند که سطح قند خون را تعدیل می‌کنند که عامل اوج گرسنگی است.

به لطف محتوای بالای ویتامین B6، متابولیسم از آن برای تبدیل غذا به انرژی و کمک به مصرف بیشتر و بهتر بدن استفاده می کند.

آنها باید همیشه ساده خورده شوند، بدیهی است، بنابراین نمک زده و برشته نمی شوند، زیرا دومی کالری بیشتری دارد و سرشار از سدیم است، که برای شکل مضر است.

پسته برای صبحانه مفید است، شاید همراه با موسلی، زیرا سرشار از فیبر است و در نتیجه حس سیری خوبی به ارمغان می آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.