مواجهه با قرنطینه های ملی در سال گذشته

مواجهه با قرنطینه های ملی در سال گذشته به این معنی است که مردم مجبور شده اند برای خرید اقلام خاص به خرید آنلاین اعتماد کنند.

این افزایش در سفارشات آنلاین منجر به کمبود مقوا شده است که بر عرضه بسته بندی مواد غذایی و دارو در سراسر بریتانیا تأثیر می گذارد.

مقوا اشتنباخ بدون بافت انجمن بازیافت هشدار می دهد که تأثیر کووید-۱۹ می تواند اثرات ماندگاری داشته باشد و باعث کمبود فیبر در اروپا شود.

چیزی که می تواند تأثیر زیادی بر کاهش ردپای کربن ما در حال حاضر و برای آینده داشته باشد، ایجاد آگاهی بیشتر در مورد محیط زیست دانش آموزان است.

مقوا گلاسه مات استدلال می‌شود که آموزش دوران کودکی می‌تواند نقش اساسی در عملکرد پایدار داشته باشد، زیرا زمانی در نظر گرفته می‌شود که نگرش‌ها و ارزش‌های کودکان برای اولین بار تثبیت می‌شوند.

ایجاد آگاهی در مورد پایداری در مراحل اولیه و به روشی خلاقانه می‌تواند به ایجاد عادات پایدار مانند استفاده مجدد و بازیافت اقلام کمک کند، که دانش‌آموزان می‌توانند برای سال‌های آینده اجرا کنند.

به عنوان مثال، مقوا پشت شطرنجی ساخت کاغذ و کارت یک فرآیند مخرب برای محیط زیست است زیرا برای ساختن تنها یک تن کاغذ به ۲۴ درخت نیاز است.

به طور کلی، بریتانیایی ها در حال حاضر سالانه حدود ۱۲٫۵ میلیون تن کاغذ استفاده می کنند که معادل ۳۰۰ میلیون درخت است.

هرچه مقوا اشتنباخ بدون بافت بیشتری را بدون استفاده مجدد دور بیندازیم، مقدار بیشتری از آن را باید تولید کنیم – با خود پتانسیل مشارکت گسترده در دفن زباله را به همراه خواهد داشت.

 • منابع:
  1. The Importance of Teaching Students How to Reduce Their Cardboard Waste

 • تبلیغات: 
  1. داشتن یک زندگی شاد تنها با دانستن یک نکته مهم که از آن غافلیم
  2. ماجرای عجیب عروس فراری که بعد از ۸ ماه به خانه داماد بازگشت
  3. اطلاع از شرایط وخیم آموزش دهنده تمساح در باغ وحش!!
  4. انجام تمامی پروژه های دانشگاه در کمترین زمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.