نقل ارومیه هما تبدیل به آبنبات های شب هالوین شد

مشخصات نقل ارومیه هما بسیار فراوان بوده است اگر شما می خواهید یک محصول خوبی را برای خود تهیه کنید در درجه اول باید مشخصات و ویژگی های آن را بدانید و با توجه به این مشخصات یک محصول خوبی را تهیه کنید.

برای تهیه انواع نقل از ترکیباتی همچون آب، شکر، کرم تارتار، وانیل، گلاب، مغز گیاهی (مغزگردو، خلال بادام، مغز پسته، بادام زمینی)، بیدمشک و تخم‌های گیاهی نظیر شنبلیه استفاده می‌شود. بسته به نوع نقل، برای ایجاد طعم و عطر از گل محمدی، زعفران، وانیل، گلاب غلیظ، زنجبیل، دارچین و تخم شنبلیله استفاده می‌کنند.

در اروپا، شکر در قرن دوازدهم با نیشکر که توسط صلیبیون از شرق بازگردانده شد، ظاهر شد. به آن “نمک شیرین” می گویند. مانند ادویه جات ترشی جات، محصولی بسیار گران قیمت و مجلل است که فقط برای پادشاهان، لردها محفوظ است.

از آن برای حفظ میوه هایی استفاده می شود که در نتیجه قابل هضم تر هستند. سپس اولین مرباها و میوه های شیرین شده ظاهر می شوند. قند را می توان در داروخانه ها نیز یافت.

نقل

در واقع، در آن زمان این محصول یک درمان محسوب می شد! درد سینه و معده را تسکین می دهد. همچنین طعم تلخ برخی داروها را پنهان می کند.

در قرن سیزدهم، سنت لوئیس آتش بس خدا، توقف جنگ ها و نزاع ها از ظهور تا کریسمس را تحمیل کرد. هدایای کوچک و بعداً شیرینی رد و بدل می کنیم. آتش بس خدا به آتش بس قنادان تبدیل خواهد شد.

در قرن چهاردهم، پاپ ها در آوینیون مستقر شدند و در میوه های نباتی متخصص شدند. یک افسانه می گوید که پاپ کلمنت پنجم برلینگوت را اختراع می کرد. پاپ ها آبنبات خود را دارند.

در قرن پانزدهم، اربابان و پادشاهان به میهمانان محترم خود خمیرهای قندی که روی آنها نشان داده شده بود، دراژه ها و مرباها را به نشانه خوشامدگویی تقدیم می کردند.

یک آشپز مد را برای « ادویه های مجلسی »، جد شیرینی ها راه اندازی می کند: او دانه ها، آجیل کاج، بادام، دارچین، زنجبیل را در شکر می غلتاند و آنها را در ماهیتابه سرخ می کند.

مهمانان آنها را به اتاق خود می برند تا از آنها لذت بیشتری ببرند. ادویه های مجلسی موفقیت بزرگی در دربار پادشاهان بود. ما همچنین از دراژه، نوقا و پرالین بعد از غذا برای هضم لذت می بریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.