واردات انواع گل های رز

واردات انواع گل رز به راحتی صورت می گیرد. این نمونه یکی از زیباترین گل ها در دنیا است. این گل زیبایی خیره کننده و رنگ های متنوعی دارد که هرکدام از رنگ ها، معنای متفاوتی دارند. عطر خوش این محصول آن را جزو گل های پرطرفدار قرار داده است

واردات انواع گل های رز

شناخت گونه های مختلف گل رز

شناخت گونه های مختلف گل رز بوی بسیار خوش و دل پذیر این گل زیبا در صنعت عطر سازی استفاده می کنند، بوی شیرین عطر آن بر روی اعصاب تاثیر گذاشته و آرامش بخش است، و برای تهیه ی مربا و مواد خوراکی دیگر نیز از آن بهره می گیرند.

گونه های مختلف گل رز دارای رنگ های مختلف نیز هستند. این نمونه ها هر کدام معنای متفاوتی دارند، به طور مثال: رنگ قرمز این محصول نشانه ی عشق و دوست داشتن، رنگ صورتی به معنای رضایت و خشنودی، رنگ زرد نشانه ی حسادت، رشک ورزی است و رنگ سفید نشانه ی پاکی و طهارت می باشد.

گل های رز به سه دسته تقسیم بندی می شوند: رزهای خودرو، رزهای باغی و گلخانه ای جدید و رزهای باغی قدیمی. این نمونه ی زیبا فاقد خار می باشد و تفاوت آن با رز های ایرانی در رنگ و فاقد خار بودن آن است، بعضی از رز های  گلبرگ های مخملی و پر رنگی دارند حتی مخملی بودن آن ها با دست نیز احساس می شود و حس خوشایندی را ایجاد می کند.

گل های رز بسیار کم خارهستند و بوی بسیار خوبی دارند به همین دلیل طرفداران بسیاری دارند، بوی شیرین و دل چسب این نمونه،  منحصر به فرد و فوق العاده می باشد که هر فردی را به خود جذب می کند و این گل ظاهر بسیار زیبا و دل فریبی دارد.

واردات گل رز از کشورهایی همچون هلند صورت می گیرد، زیرا هلند معدن گل های زیباست.

فروشگاه عرضه انواع گل رز

فروشگاه عرضه انواع گل رز فروشگاه عرضه انواع گل رز این محصول را با کیفیتی بسیار عالی خدمت مشتریان و خریداران ارائه می کند. این نمونه بسیار شیک و خاص است و دل هر بیننده ای را در نگاه اول می برد.

در زمان خرید گل رز باید به این نکات توجه نماییم:

  1. غنچه های این نمونه باید مستحکم و قوی باشند
  2. غنچه ها نباید به صورت کامل باز شده باشند و به صورت نیمه باز باشند.
  3. شاخه باید دارای برگ های سالم و تازه باشد نه برگ های پژمرده
  4. مکان نگهداری برای این نمونه باید خنک باشد
  5. و آخرین مورد این که، برای نگهداری بیش تر این شاخه گل ها، باید انتهای آن را با چاقو به صورت کج ببریم و در درون گلدان پر آب قرار دهیم.

قیمت گل رز به عوامل مختلفی همچون کیفیت و نوع آن بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.