کاشی استخری مونالیزا رسانای الکتریسیته بوده و قابلیت شارژ گوشی را دارد

در بازار عرضه و تقاضا می توان نمونه های بسیار موفق و زیبا از انواع کاشی استخری مونالیزا را مشاهده نمود. کاشی از انواع مصالح ساختمانی است که در انواع مختلف با انواع مارک وارد بازار می شود.

انتخاب سنگفرش در اطراف استخر می تواند پیچیده باشد. بین رنگ و جنس، انواع مختلفی وجود دارد. سارا از وبلاگ “محوطه سازی من” به سوالات ما برای انتخاب درست پاسخ می دهد.

سارا: بله! بسته به منطقه، خورشید کم و بیش حضور دارد و گرما تولید می کند. اگر در جنوب یا در منطقه ای زندگی می کنید که هوا گرم است، بهتر است صفحات شفافی را انتخاب کنید که گرما را حفظ نمی کنند. ایده آل برای استفاده کامل از تراس در هر شرایطی.

برای استفاده حداکثری از محل استحمام خود، لازم است پوشش مناسب را انتخاب کنید. برای این منظور چند نوع سنگفرش استخر وجود دارد.

این به شما بستگی دارد که کشف کنید چه چیزی با انتظارات و سلیقه شما مطابقت دارد. برای اینکه کمی شما را راهنمایی کنم، در اینجا چند نوع وجود دارد.

کاشی

نوعی بتن است که دارای رنگ ها و پرداخت های متنوعی است. او قادر است ظواهر مختلف را تقلید کند. می توان آن را طرح دار، بافت، برجسته یا سفارشی کرد تا شبیه چوب، آجر، تخته سنگ، سنگ، کاشی و سایر مواد باشد. این مدل به دلیل مقاومت و استحکام خود متمایز است. دمای داخل استخر را حتی در هوای گرم ثابت نگه می دارد.

بتن غیرفعال نیز مانند بتن مهری، انتخاب گسترده ای از رنگ ها و پرداخت ها را ارائه می دهد. به لطف ماتریس ها، امکان نمایش الگوهای مختلف وجود دارد. این مدل دارای مزیت عدم لغزش و مقاوم بودن در برابر آب و هوا می باشد. می تواند با انواع ساختارها سازگار شود.

سنگ تراورتن کلاسیک و مقاوم یکی از انواع شناخته شده سنگفرش استخر است. از سنگ های رسوبی از نوع سنگ آهک می آید و دارای پالتی از رنگ های گرم و روشن سنگ طبیعی است. رنگ‌های خاکی و در عین حال ظریف آن برای محیط‌های استخر، هم در داخل و هم در فضای باز مناسب است.

اسلب های سنگ آهک به دلیل طیف گسترده ای از رنگ ها، فرمت ها و بافت ها برای استخرهای شنا بسیار محبوب هستند. این در واقع یک سنگ بازسازی شده است. ظاهر زیبای طبیعی آن عالی است و به درخشندگی و تسکین ناحیه حمام شما کمک می کند. پتینه غنی آن هوای قدیمی و تصفیه شده را به آن اضافه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.