کیک یزدی مغزدار دسر اصلی مسیحیان در شب کریسمس است

یکی از خوشمزه ترین کیک برای عصرانه کیک یزدی مغزدار است کیک یزدی مغزدار با بافت نرم و لطیفی که دارد در دل خود تکه های شکلات، گردو، موز و… را جای داده است. کاپ کیک یک کیک آمریکایی اغلب بسیار رنگارنگ است که اغلب به صورت جداگانه سرو می شود.

به نظر شبیه مافین است اما غذاهایی که آن را تشکیل می دهند متفاوت است. در قالب کاغذی پخته می شود و اغلب با لعاب (روکش) پوشانده می شود. در آمریکا آیسینگ نمکی است ( پنیر خامه‌ای ) اما می‌توان آن را به شکل یک کیک شیرین مانند باترکریم یا خامه فرم گرفته درآورد.

کیک کاپ کیک به نام کیک شماره یا کیک 1234 نیز شناخته می شود ، زیرا دستور تهیه خمیر را به راحتی به خاطر می سپارند: یک فنجان کره، دو فنجان شکر، سه فنجان آرد و چهار تخم مرغ.

کیک کوچک برای انواع مناسبت ها ساخته می شود، به عنوان مثال: تولد ، هالووین ، کریسمس و بسیاری از تعطیلات دیگر.

برای تزئینات و آیسینگ، از آن لذت ببرید! شما می توانید با شکرهای رنگی، رنگ ها، آیسینگ ها، آب نبات ها، میوه ها، کره بادام زمینی و بسیاری از نسخه های ممکن دیگر تزئین کنید.

کیک

کاپ کیک آب نبات چوبیشبکه‌های اجتماعی مملو از دستور العمل‌ها و ایده‌های کیک هستند که هر کدام خلاق‌تر از دیگری هستند. در واقع، بخش های آشپزخانه و ایده های شیرین در Pinterest پر از این کیک ها هستند.

وبلاگ های تخصصی نیز در شبکه و همچنین بسیاری از مغازه ها و اتاق های چای که در این خوراکی ها تخصص دارند، پدیدار شده اند. تحویل در خانه و میان وعده های غافلگیرکننده با دوستان در خانه و اداره اکنون امکان پذیر است.

کاپ کیک ها با توجه به رویدادها و با توجه به فصول قابل تنظیم هستند. چه آنها تصویر بابا نوئل در ماه دسامبر را داشته باشند یا یک جفت پمپ لوبوتین برای تولد بهترین دوست شما و چرا با حروف اول نام زوج شما برای عروسی شما. به طور خلاصه، امکانات بسیار سرگرم کننده ای که مهمانان شما را خوشحال می کند.

اکنون گزینه های جدیدی در رابطه با طراحی این لقمه های کوچک در دسترس شماست. در واقع، چه بیشتر شیرین باشید یا خوش طعم، می‌توانید یک وعده غذایی کامل را فقط از کیک‌های کوچک تهیه کنید.

تا تمام گزینه‌های طعم‌ها و باورنکردنی‌ترین مخلوط‌ها را بررسی کنید. بنابراین «معتاد به قند» با خلاقیت‌های مبتنی بر طعم‌های وانیل، شکلات، کارامل، نوتلا، اورئو، میوه، کره بادام‌زمینی یا آب نبات از دوران کودکی ما نسبتاً راضی خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.