گیاه دارویی ضد حساسیت به عنوان کرم آرایشی استفاده می شود

در عطاری گیاه دارویی ضد حساسیت انواع بیشماری دارد که برای بهبود و درمان بیماری آلرژی حرفی برای گفتن داشته است.

در باغ طبیعی پورتلند ژاپنی، همه چیز زندگی می کند. نور خورشید از میان راهروهای اندام درخت وارد می شود و بر روی خزه و سنگ گرما ایجاد می کند.

آب با سرعت یکنواخت جریان می‌یابد و ته رنگی ایجاد می‌کند که کاملاً با نوسان ملایم شاخه و برگ هماهنگ است. اگر فردی در این سنگر سبز استراحت کند، احساس شادابی و تمرکز می کند.

این به این دلیل است که کاری که آنها انجام می دهند کاری است که مردم از دوران باستان برای آرام کردن خود انجام داده اند. گذراندن وقت در باغ ژاپنی پورتلند به چیزی عمیق در درون صحبت می کند. شما در حال بازدید از یک جاذبه نیستید، شما به خانه برمی گردید.

ممکن است به نظر برسد که ما همیشه در این دنیای فولاد، بتن و بنزین زندگی کرده‌ایم، اما حقیقت این است که در 99.9 درصد از وجود بشریت، بیشتر در میان طبیعت زندگی می‌کردیم.

گیاه

حتی 250 سال پیش نگذشته بود که ما شاهد شروع انقلاب صنعتی و تغییر دریا در آرایش نوع بشر بودیم، جایی که به آرامی از اینجا و یون به شهرها دور شدیم.

تنها 13 سال پیش بود که، برای اولین بار در تاریخ بشر، مشخص شد که بیشتر ما در محیط های شهری زندگی می کنیم تا روستایی. ما تکامل یافتیم و آینده خود را در طبیعت تعیین کردیم و هزاران سال طول خواهد کشید تا این رشته اصلی شخصیت ما تغییر کند.

Shinrin-yoku بیش از یک تفکر مهربانانه است، این یک زمینه تحقیقاتی به سرعت در حال توسعه است و به طور فزاینده ای از مراقبت های پیشگیرانه توصیه می شود.

در مدت زمانی که آکیاما نامی برای آن گذاشت، به عنوان یک برنامه بهداشتی در ژاپن تأسیس شد و الهام‌بخش بنیاد انجمن‌هایی در سراسر جهان، از جمله انجمن طبیعت و جنگل‌درمانی اینجا در ایالات متحده شد.

در حالی که برای درک کامل چگونگی تأثیر شینرین یوکو بر سلامت انسان کار بیشتری باید انجام شود، به نظر می رسد که مرهمی برای ذهن و بدن باشد.

آزمایش‌ها و مطالعات میدانی متعددی انجام شده است و نتایج بسیار خوبی بوده است. حمام کردن جنگل به موارد زیر مشخص شده است:

برای سیستم عصبی پاراسمپاتیک فرد (که گاهی اوقات سیستم استراحت و هضم نامیده می شود) مفید باشد، ابزاری که بدن ما برای متعادل کردن سیستم عصبی سمپاتیک استفاده می کند که آدرنالین و ضربان قلب ما را در مواقع استرس افزایش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.